на головну сторінку незалежний культурологічний часопис «Ї»
УКРАЇНА - ЕС. УКРАЇНА - НАТО

Автори числа

Д-р Бабст Стефанія є заступницею помічника Генерального секретаря НАТО з питань громадської дипломатії. Вона є однією з тих жінок, що займають високі посади у Міжнародному секретаріаті НАТО. Погляди, висловлені у цій статті, є виключно її особистими думками і не відображають офіційну позицію НАТО.

Борщевський Віктор, доктор економічних наук, доцент. Керівник наукових програм інституту міжнародних економічних досліджень. Завідувач кафедри менеджменту, проректор з навчальної роботи Львівського інституту менеджменту, Україна.

Буґайскi Януш (Bugajski Janusz), директор нового проекту европейських демократій і старший науковий співробітник програми Европі у Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS). Очолює програму Регіонознавства Південної та Центральної Европи в Інституті дипломатичної служби Державного департаменту США.

Возняк Тарас, політолог, філософ, головний редактор Незалежного культурологічного часопису «Ї», Україна.

Воловой Вадим, політолог, докторант Вільнюського інституту міжнародних відносин і політичних наук при Вільнюському університеті, Литва.

Денисенко Віктор, журналіст, письменник, музикант. У пресі публікується з 1997 р. Литва.

Закарія Рафік Фарід (Zakaria Rafiq Fareed), один із найбільш впливових і популярних американських політичних аналітиків, експерт у сфері міжнародних стосунків, редактор Newsweek International. Стаття є фрагментом його книги «Постамериканский світ» (The Post-American World), США.

Калашніков Віктор, підполковник СЗР у відставці, Росія.

Калашнікова Марина, кандидат історичних наук, Росія.

Качмарскі Марцін (Kaczmarski Marcin), доктор політології, асистент Інституту міжнародних відносин у Варшаві, Польща.

Квіцінскій Юлій (Квицинский Юлий), дипломат і політичний діяч, перший заступник голови Державної думи з міжнародних питань, Росія.

Купчан Чарльз (Kupchan Charles), один із найбільш відомих у США фахівців з питань Европи і Росії. При президентові Клінтоні був директором відділу Европи у Раді національної безпеки. Професор з міжнародних стосунків у Джорджтаунському університеті, експерт у Раді зовнішніх стосунків у Вашинґтоні, США.

Лауріненайте Юрґіта, політолог, публікується у виданнях Центру геополітичних досліджень, Литва.

Литвиненко Олександр, доктор політичних наук, науковий директор Ради з питань зовнішньої і безпекової політики, Україна.

Марков Ігор, політолог, соціолог, від 1999 року і донині – директор Лабораторії соціальних досліджень Центру підтримки приватної ініціативи, Україна.

Метьюз Оуен (Matthews Owen), журналіст, кореспондент тижневика Newsweek, США.

Пармант'є Флоран (Parmentier Florent), політолог, співробітник Центру европейських політичних досліджень, Франція.

Пфайфер Стівен (Pfeiffer Steven), дипломат, колишній посол США в Україні, США.

Разма Айніс (Razma Ainis), незалежний аналітик, Узбекистан.

Сьвєнціцкі Марцін (Święcicki Marcin), колишній міністр в уряді Тадеуша Мазовєцкого, колишній президент Варшави, член Ради Демократичної партії, Польща.

Тайль Штефан (Theil Stefan), журналіст, кореспондент Newsweek з питань міжнародного і трансатлантичного співробітництва, представник німецького фонду Маршалла у США.

Фрідман Джордж (Friedman George), американський політолог, засновник і директор розвідувально-аналітичної організації «Стретфор». Автор кількох книг, зокрема книги «Таємна війна Америки», США.