на головну сторінку незалежний культурологічний часопис «Ї»
УКРАЇНА-ПОЛЬЩА. РОЛЬ ТА МІСЦЕ
У ЕВРОПЕЙСЬКІЙ ІНТЕҐРАЦІЇ

АВТОРИ ЧИСЛА:

Клаус Бахманн - німецький політолог та журналіст, спеціаліст з проблематики Центральної та Східної Европи. Живе у Варшаві.

Боґуміла Бердиховська - віце-директор програм для закордону Польського Радіо, в 1989-94 рр. директор бюро національних меншин у міністерстві культури Республіки Польщі.

Євген Бершеда - перший заступник голови Ради національної безпеки та оборони України. Нещодавно призначений заступником міністра закордонних справ України.

Збіґнєв Бжезінський - американський політолог та політик. Автор численних книг з актуальних проблем сучасної політики. За часів Президента Картера був державним секретарем США.

Тарас Возняк - головний редактор Незалежного культурологічного часопису “Ї“, автор численних статей з питань філософії, політології та культурології, книги Тексти та переклади (Харків: Фоліо, 1998).

Зиґмунт Гавпт (1907-1975) - галицький польськомовний і американський англомовний письменник, а також маляр. Жив в Улашківцях, Львові, Новому Орлеані та Вашинґтоні, співпрацював з паризьким польським часописом Культура.

Норман Дейвіс (1939) - британський історик. Навчався в Оксфорді, Ґреноблі, Перуджі. Докторську дисертацію захистив у Яґеллонському університеті у Кракові. Зараз викладає на східно-европейських студіях Лондонського університету, є дійсним членом Британської Академії. Славу здобув як спеціяліст з історії Польщі. Остання книга – монументальна Europe: A History (1996).

Оксана Забужко - українська поетеса, філософ, культуролог. Живе у Києві.

Сергій Казеннов - завідувач сектором геостратегічних проблем ИМЭМО РАН, кандидат економічних наук

Андрій Кирчів - політолог, журналіст. Живе у Львові.

Василь Куйбіда - політичний діяч, Львівський міський голова, представник України у комісіях Ради Европи з питань самоврядування.

Володимир Кумачов - віце-президент Інституту національної безпеки та стратегічних досліджень

Яцек Куронь – посол Сейму від Унії Свободи, голова сеймової комісії національних меншин, діяч демократичної опозиції за комуністичних часів, провів 9 років у тюрмах ПНР, міністр праці в урядах Т.Мазовецького та Г.Сухоцької, походить зі Львова.

Богдан Панкевич - Почесний Консул Нідерландів у Львові.

Василь Філіпчук - політолог, співробітник Міністерства закордонних справ України.

Стефан Хвін - польський письменник, автор відомого роману Ганнеман, що став бестселером у Польщі та Німеччині. Тематика роману стосується історії рідного міста автора - Ґданська часів, що передували Другій Світовій війні. Автор активно розробляє тематику полікультурности та міжкультурних впливів. Значною мірою цей роман перегукується з романом іншого ґданьчанина Ґюнтера Ґрасса Бляшаний барабан.

Сергій Чернишов - російський філософ, політолог. Активно співпрацює з Русским журналом та часописом Пушкин.