Громадська організація Незалежний культурологічний часопис «Ї» є недержавною громадською організацією, що досліджує проблеми культурології, політології, філософії. Головними напрямами її діяльності є вивчення міжетнічних стосунків, проблем цивілізаційних розламів і адміністративних кордонів, формування европейської ідентичности і питань европейської інтеграції, сучасного політичного дискурсу.
З творенням часопису співдіє постійний семінар — «Діалог над кордонами», що досліджує проблеми культурного та політичного прикордоння, а також щорічні Міжнародні конференції з питань транскордонного культурного, політичного та економічного співробітництва.
Як громадська організація Незалежний культурологічний часопис «Ї» формує базові засади громадянського суспільства України, займаючи чітко визначені позиції з усіх найважливіших питань суспільного і політичного розвитку України. Організація випускає квартальник Незалежний культурологічний часопис «Ї», Молодіжний додаток до квартальника, а також книги відомих політологів та культурологів. Електронна версія Незалежного культурологічного часопису «Ї» є найбільшим багатомовним електронним журналом України.

Номер Журналу "Ї" у базі даних ЕС UA-2009-EXZ-0904849136

Олесь Пограничний, голова Капітули журналу "Ї"

Засідання Капітули журналу "Ї"

Ірина Магдиш, редактор журналу "Ї", автор

Андрій Кирчів

Євген Троян

Алла Татаренко, перекладачка, балканіст, член Капітули журналу "Ї"

Юрко Прохасько
, германіст, член Капітули журналу "Ї"

Ян Чайковський, Оксана Дащаківська, Євген Троян

Антон Борковський (Львів) і Вальтер Моссманн (Фрайбург). Шварцвальд, Гольцвег, 2002


Андрій Павлишин, історик, журналіст, член Капітули журналу "Ї"


„За роботою”

Редакція 2001-2002 років